FINALE KUPA JUGOSLAVIJE

29. novembar 1974.

HAJDUK-BORAC 1:0(1:0)

STRIJELAC:Boljat u 39. minutu

Gledalaca:25.000,stadion JNA,sudija:Mroslav Čajić(Beograd),teren težak i blatnjav

Hajduk:Mešković,Kurtela(Duplanović),Rožić,Boljat,Lukerin,Buljan,Žungul,Mužnić,Oblak,Jerković i Šurjak

Borac:Janjtonak,Vukelja,Kušmić,Vidačak,Brnjac,Kreso,Jurković(lazić),Smileski,Cetina(Ivanović),Marjanović i Vukelja

<< nazad

11.maj 1988.

CRVENA ZVEZDA-BORAC 0:1(0:0)

STRIJELAC:Senad Lupić u 60. minutu

Žuti kartoni:B.Cvetković i  Milojević(C.Zvezda),Beširević i Špica(Borac)

Gledalaca:30.000,stadion:JNA,sudija:Zuber(Bačka Topola)

CRVENA  ZVEZDA: Stojanović,Milojević,Marović,Jurić,Radovanović,Krivokapić,Binić, Prosinečki,Cvetković,Stojković,Đurović(od 72.minuta Joksimović).

BORAC:Karalić,Malbašić,Mataja,Bilbija,Lipovac,Špica,Durgutović(od 74.minuta Šijaković),Matejić,Beširević,Popović,Lupić(od 88.minute Lemić)

<< nazad

nazad na vrh

MITROPA KUP

28.maj 1992.

FOĐA-BORAC 2:4(2:2,2:2)

Strijelci:Bajano u 16. i 75. minuti za Fođu,Šašivarević u 21.minuti i Lipovac u 66. minuti za Borac.

Jedanaesterci:

Šašivarević 0:1,Bajano 1:1,Štavljanin 1:2,Baroni 2:2,Filipović 2:3,Rambadini(ODBRANA SIMEUNOVIĆA),Bilbija 2:4,Petresku(ODBRANA SIMEUNOVIĆA).

Gledalaca:30.000.Sudija:Hel(Čehoslovačka)

FOĐA:Rosin,Petresku,Kodispot,Pikaso,Fres,Padalino,Rambaldi,Poro,Bajano,Barone,Musemec(Grandini)

BORAC:Simeunović,Malbašić,Mataja,Bilbija,Lipovac,Đukić,Kaltak, Šašivarević,Štavljanin,Sušić,Filipović(Kovačević).

<< nazad

29.maj 1992.

VAŠUTAŠ-BORAC 3:5

(1:1poslije produžetaka;1:1,0:1)

Strijelci:Ničiforov u 63. minuti za Vašutaš,Filipović u  7.minutu za Borac.

Šašivarević 0:1,Ničiforov 1:1,Štavljanin 1:2,Išća 2:2,Filipović 2:3,Nahočki 3:3,Bilbija 3:4,Garasi (ODBRANA SIMEUNOVIĆA),Simeunović 3:5,i Vašutaš peti jedanaesterac nije ni izvodio.

VAŠTUAŠ:Garaso,Išća,Ničiforov,Kroner,Kusak(Borguli),Molnar,Nahočki,Saveljev,Tuboli i Garaso.

BORAC: Simeunović,Malbašić,Mataja,Bilbija,Lipovac,Đukić,Kaltak, Šašivarević,Štavljanin,Sušić,Filipović(Kovačević).

<< nazad

FINALA KUPA REPUBLIKE SRPSKE

16.decembar 1995. godine

RUDAR-BORAC 2:2(2:1)

Strijelci:Z.Janjetović u 40.minutu i Macura u 45. minutu za Rudar,a Sekulić u 21 i Grubor u 88.minutu za Borac.

Stadion:Gradski,u Prijedoru;Vrijeme:hladno

Gledalaca:6.000 Sudija:Ilija Gigović(Gradiška).omoćnici:Đuvić i Stanković,Delegat:Milan Jelić(Modriča)

Žuti kartoni:Pekija i Dragić (Rudar),Crveni karton:Pekija(Rudar)

RUDAR:Čobanović,Dragić,Joškić,Lukić,Pekija,S.Janjetović,Z.Janjetović,Macura(od 88.Kesić),Prokopić(od 65.minute mikanović),Vanješ i Kralj.

BORAC:Janjić,Grubor,Vukelja,Starčević,Bilbija,Petreš,Sekulić(od 80.Strika),Benić(od 75. Teinović),Jagodić,Jandrić,Trnić.

<< nazad

23.decembar 1995.godine

BORAC-RUDAR 3:2(0:1)

Strijelci:Sekulić u 48.minuti,Jagodić u 55.,Bilbija u 88.minuti za Borac,a Kralj u 8.Salamić u 85.minutu za Rudar.

Stadion:Gradski,Vrijeme:toplo sa jakim vjetrom.Teren:težak za igru.

Gledalaca:25.000 Sudija:Božo Lazić(Doboj),Delegat:mirko Ponjarac(Srpsko Sarajevo)

Žuti kartoni:Blbija,Trnić,Jagodić(Borac).Crveni kartoni:Trnić(borac) i Salamić(Rudar).

BORAC: Janjić,Grubor,Vukelja,Starčević,Bilbija,Petreš,Sekulić,Benić(od 70.Teinović), ,Jagodić,Jandrić,Trnić.

RUDAR:Čobanović,Dragić,Joškić,Lukić,S.Janjetović,Salamić,Z.Janjetović,Macura(od 88.Kesić),Prokopić(od 65.minute Mikanović),Vanješ i Kralj(od 72.Karanović).

<< nazad

29.juni  1996.

JEDINSTVO-BORAC

2:1(1:0)

Strijelci:Damjanović u 43.minutu i Sarić u 85.minutu(penal) za Jedinstvo,a Jandrić u 66.minutu.

Stadion:Jedinstva,Brčko.Gledalaca:5.000,Sudija:Veljko Cvijetić(Prnjavor).Pomoćnici:Banjac(Kozarska Dubica),Ristić(Modriča).Delegat:Milovan Vuković(Laktaši).

Žuti kartoni:Rakić,Vuković(Jedinstvo),N.Trnić(Borac).

JEDINSTVO:MiloVasić,Miladinović,Milanović,Rakić,Nedeljković,Sarić,Brnović(Cvetković),Milovanović,Dodić,Vuković,(Mirko Vasić),Damjanović.

BORAC:Mrkobrada,N.Trnić,Vukelja,Zrnić,Bilbija,Petreš,Sekulić,Teinović,Jagodić,Jandrić,P.Trnić(Džepina

<< nazad

3.juli 1996.

BORAC-JEDINSTVO

Strijelac:Jandrić u 60.minutu

Stadion:Gradski,Gledalaca.8.500,Sudija:Jezdimir Stanković(Bijeljina),pomoćnici:Karabatak(Srpsko Sarajevo)i Džuvić(Bijeljina).

Žuti kartoni:Jagodić(Borac),Dodić,Zimonjić,Milanović(Jedinstvo).

BORAC: Mrkobrada,N.Trnić,Vukelja,Zrnić,Bilbija,Petreš,Sekulić(Strika),Teinović,(Tešić)Jagodić,Jandrić,P.Trnić

JEDINSTVO:Milo.Vasić,Miladinović,Milanović(Mrkonjić),Rakić,Nedeljković,Sarić,Brnović(Cvetković),Milovanović,Dodić,Vuković,Damjanović